PROFESJONALNA I SKUTECZNA DERATYZACJA (ODSZCZURZANIE)

Insector – skuteczna i profesjonalna deratyzacja

Jesteśmy firmą oferującą Państwu kompleksowe usługi ochrony przed szkodnikami – na przykład zajmujemy się deratyzacją na terenie Krakowa. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Deratyzacja Kraków – rozwiązanie na poważny problem

Jedną z prawdziwych plag, która nawiedza różnego rodzaju budynki są szczury. Ich pojawienie się jest niebezpieczne, ponieważ zwierzęta te mogą przenosić wiele niebezpiecznych dla człowieka chorób. Oprócz tego, wyrządzają one wiele szkód – podgryzają fundamenty, niszczą rury i kable, zanieczyszczają jedzenie powodując choroby (na przykład zwierząt domowych). W momencie, gdy szczury pojawią się w piwnicy lub innych pomieszczeniach, konieczne jest sprawne i szybki zabieg deratyzacji. Decyzja o skorzystaniu z usług deratyzacji w Krakowie powinna być podjęta tuż po zauważeniu pierwszych szkodników. Szczury są bowiem gatunkiem niesamowicie płodnym, co przekłada się na szybkość mnożenia się. Jedna para w ciągu roku może mieć aż dwa tysiące młodych. Dodatkowo, są one wyjątkowo odporne na nawet bardzo trudne warunki – do przeżycia potrzeba im naprawde niewiele, a przy ludziach mają idealne warunki do życia i rozmnażania się.

Deratyzacja Wieliczka, Kraków – oferta naszej firmy

Oferujemy Państwu niezwykle szybką i skuteczną usługę deratyzacji w Krakowie lub na terenie innych miast i miejscowości. Nasze doświadczenie, profesjonalni pracownicy i odpowiedni sprzęt sprawi, że deratyzacja Kraków odbędzie się w sposób jak najbardziej bezpieczny zarówno dla domowników, jak i zwierząt domowych oraz pomieszczeń. W naszej firmie stawiamy na dopasowaniu najlepszych rozwiązań indywidualnie do danego problemu i do pomieszczenia, w którym on występuje. Dzięki naszej pomocy szybko pozbędą się Państwo niechcianych i niebezpiecznych lokatorów, a tym samym powróci możliwość bezpiecznego korzystania z piwnic oraz innych pomieszczeń.

Oferujemy Państwu:

  •  połączenie metod mechanicznych i fizycznych w celu jak największej skuteczności,
  •  działania przeciwko gryzoniom (szczury, myszy, nornice, krety)
  •  stosowanie preparatów posiadające właściwości wabiące i mumifikujące
  •  dostosowanie metody deratyzacji Kraków do indywidualnych przypadków i pomieszczeń,
  •  odpowiednie zabezpieczenie miejsca, w którym przeprowadzana jest deratyzacja,
  •  monitorowanie prawidłowego przebiegu całego procesu, utylizacja martwych gryzoni.

Usługę deratyzacji świadczymy na terenie miast: Kraków, Wieliczka, Skawina, Wadowice, Oświęcim, Bochnia, Niepołomice, Myślenice, Miechów, Zator oraz w okolicznych miejscowościach.

Zapraszamy do kontaktu!

JEŻELI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI