SPRZĄTANIE PO ZMARŁYM KRAKÓW

Nasza firma oferuje Państwu wiele usług z zakresu szeroko pojmowanej ochrony przed szkodnikami, a także związanych z dezynfekcją. W naszej ofercie jest również usługa sprzątania pomieszczeń po zmarłych Kraków.

Dezynfekcja, czyszczenie miejsca śmierci, sprzątanie po zmarłym Kraków

Wśród usług naszej firmy znalazła się usługa sprzątania pomieszczeń po zmarłych, połączona z dokładną dezynfekcją oraz ozonowaniem pomieszczenia. Dzięki tym zabiegom, usuwane są wszelkie bakterie, wirusy oraz nieprzyjemny zapach, który może panować w miejscu, w którym znajdowały się wcześniej zwłoki. Pomieszczenia, w których nastąpił zgon są również przez nas ozonowane, co dodatkowo je oczyszcza i dezynfekuje.
Zapewniamy profesjonalną i fachową obsługę z zachowaniem najwyższego bezpieczeństwa. Bardzo ważne jest powierzenie czynności porządkowych po zwłokach (szczególnie w stanie rozkładu) profesjonalnie wyszkolonym i doświadczonym osobom, ponieważ trupi jad towarzyszący rozkładowi może być śmiertelnie niebezpieczny dla osób przebywających w miejscach, w których nastąpił zgon. Nasza firma profesjonalnie zajmie się wszelkimi aspektami sprzątania po zmarłym w Krakowie tak, aby cały proces przebiegł szybko, efektownie, a przede wszystkim bezpiecznie.

Sprzątanie po zmarłym to nie wszystko

Oprócz usługi związanej ze sprzątaniem po zmarłym, oferujemy możliwość wynajęcia usług związanych z czyszczeniem i dezynfekcją różnego rodzaju pomieszczeń. Oferujemy Państwu między innymi profesjonalne sprzątanie strychów. Dzięki naszej pomocy zaprowadzony zostanie porządek także na balkonach oraz poddaszach, piwnicach, garażach i innych pomieszczeniach w zależności od Państwa potrzeb.

Oferujemy między innymi:

Pracę wykonujemy na terenie miast: Kraków, Wieliczka, Skawina, Wadowice, Oświęcim, Bochnia, Niepołomice, Myślenice, Miechów, Zator oraz w okolicznych miejscowościach.

JEŻELI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI