Profesjonalna i skuteczna dezynfekcja Kraków

Dezynfekcja to niezwykle istotny zabieg, który ma na celu oczyszczenie danej powierzchni z bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów. Dowiedz się więcej o tym zabiegu i skorzystaj z usług firmy Insector – oferujemy dezynfekcję w Krakowie.

Na czym polega zabieg dezynfekcji? – Dezynfekcja Kraków, Wieliczka

Słowo dezynfekcja po Polsku oznacza dosłownie “odkażanie”. Zabieg ten jest bardzo popularny i zalicza się do podstawowych czynności, które powinny być wykonywane w różnego rodzaju placówkach (na przykład medycznych) lub miejscach produkcji bądź przetwórstwa żywności, zakładach pracy i wielu innych. Dezynfekcja w Krakowie to zabieg szczególnie ważny, popularny a przede wszystkim istotny od momentu wybuchu pandemii koronawirusa.
Jej celem jest zniszczenie wszelkich drobnoustrojów, bakterii, wirusów i grzybów z różnych powierzchni, pomieszczeń i przedmiotów. Usunięcie ich jest niezwykle istotne również w miejscach, w których uprzednio przebywała osoba chora – zarówno w placówce medycznej, jak i w domu. Zdezynfekowane powinny być zarówno ubrania, pościele, jak i naczynia i inne sprzęty, z których korzystała chora osoba w celu uniknięcia zarażenia się bakteriami i wirusami przez resztę domowników.

czyszczenie powierzchni i dezynfekcja Wieliczka

Dezynfekcja Kraków, Wieliczka – oferta firmy Insector

Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi związane z dezynfekcją. Dzięki naszemu doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi i środkom dezynfekującym – oczyszczenie każdego rodzaju powierzchni i pomieszczeń przebiegnie szybko, bezpiecznie i profesjonalnie. Nasze usługi obejmują m.in. skuteczną dezynfekcję wraz ze sprzątaniem, dezynfekowanie pomieszczeń na przykład po zalaniu, powodzi, po chorych, zwłokach zmarłych.
Jesteśmy specjalistami w zakresie odkażania pomieszczeń. Profesjonalna dezynfekcja, jaką Państwu proponujemy z pewnością pomoże w pozbyciu się z każdego pomieszczenia szkodliwych drobnoustrojów. Dzięki naszej profesjonalnej pomocy, skutecznie zadbają Państwo o zdrowie i bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych. Środki i sprzęt do dezynfekcji są przez nas odpowiednio dobrane, w zależności od rodzaju pomieszczenia, powierzchni i specyfiki danego miejsca. Do jej przeprowadzenia wykorzystujemy wiele różnych metod, na przykład chemicznych – specjalnych środków odkażających; lub fizyczne na przykład dezynfekcja pod wpływem wysokiej temperatury – pary wodnej.

Nasza oferta to między innymi:

 

  • dezynfekcja i sprzątanie po zwłokach,
  • dezynfekcja pomieszczeń, w których przebywali chorzy,
  • dezynfekcja po powodzi,
  • dezynfekcja pomieszczeń po zalaniu,
  • dezynfekcja miejsc, gdzie produkowana bądź przetwarzana jest żywność,
  • dezynfekcja miejsc pracy, zakładów, lokali (na przykład gastronomicznych),
  • dezynfekcja obiektów takich jak łaźnie, sauny, baseny.

 

 

Dezynfekcja świadczona jest na terenie miast: Kraków, Wieliczka, Skawina, Wadowice, Oświęcim, Bochnia, Niepołomice, Myślenice, Miechów, Zator oraz w okolicznych miejscowościach. Zapraszamy Państwa do kontaktu w sprawie ewentualnych pytań lub zamówienia usługi.

JEŻELI MASZ JAKIEKOLWIEK PYTANIA SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI